HERŞEY DAHİL 5 YILDIZLI YAŞAM

PARK O’LIVE için yola çıktığımızda amacımız kalitenin ve prestijin zirvesinde bir yaşam sunmaktı. Yatırımın ve yaşamın odağında, farklı bir projeyi hayata geçirmeliydik. Daha iyisi, daha farklısı, daha güzeli olabilirdi.
Sahiplerini özel hissettirecek, özlenen bir hayat düşledik. Çevreci ve insan odaklı, herşey dahil bir yaşam için kolları sıvadık. Bildiğiniz konutlardan başka, hatta bambaşka konutlar tasarladık.
Konut dışında da huzur ve güven sunan 5 yıldızlı bir tutkuyu yaşam alanlarına kattık. Modern ve doğal yaşamın beklentilerini bir arada sunduk. Kalite ve uygun fiyat avantajı sunan, titizlikle yaşama geçirilen bir proje böyle doğdu.
Agent Image
ZEYTİN GİBİ EŞSİZ, YAŞAM GİBİ KIYMETLİ MİMARİ.
Komşusu zeytin (OLIVE) ve doğal yaşamın (LIVE) buluşmasından adını almıştır Park O’LIVE
Park O’LIVE, mimaride deneyimin ve birikimin yansımasıdır. En çelimsizi bile kendini kabul ettiren bir ağırbaşlılık ve bir suskunluk içinde yaşayan, Münbit Anadolu’nun izlerin taşıyan ağaçların bilgesi zeytin gibi.
Park O’LIVE, mimarisiyle güzelliği, tesisleriyle sağlığı ve dokusuyla canlı bir yaşamı anlatır. Sabunuyla güzellik, yağıyla sağlık ve meyvesiyle yaşamı ifade eden kadim Akdeniz’in efsanelerinde ölmez ağaç diye tabir edilen zeytin gibi.
Park O’LIVE yaşam demektir. Hayallerdeki yaşamı ifade etmektedir. Nuh Peygamberden beri güvercinin ağzındaki zeytin dalının anlattığı gibi.
Park O’LIVE, bolluk, refah ve sağlığı yansıtır. Tüm kutsal kitaplarda zeytinin sembolize ettiği değerler gibi.
Park O’LIVE, kazançlı ve değerli yatırım demektir. Yaprağından çekirdeğine kadar tümüyle kazandıran ve değerli olan zeytin ağacı gibi.

Park O'LIVE

Aileniz ve Sizin İçin En doğru Yer

GÜNÜN YORGUNLUĞUNU ATMAK İSTEDİĞİNİZDE

Cep sineması ve Oyun Odası
Sauna, Hamam, Fin hamamı
Fitness Salonu, Spor Sahaları ve Çocuk Oyun Parkları
Tenis Kortu, Basket Sahası ve Mini Futbol Sahası
Kapalı ve Açık Otoparklar